Tip na dárek – relaxační polštář

Stále nevíte, co nadělit svým blízkým pod stromeček? Nevadí, přinášíme Vám skvělý tip na originální a praktický dárek. Relaxační anatomický polštář udělá radost všem milovníkům příjemného odpočinku a pohodlného spaní. Potěší věčné lenochy i osoby s fyzicky náročným zaměstnáním. Zpříjemní relaxaci těhotným ženám a uleví od bolestí pacientům po operaci.

Není polštář jako polštář 

I na obyčejném polštáři se dá spát. Ale je to vždy spánek příjemný? Anatomické a relaxační polštáře vynikají kvalitním zpracováním, zejména výplňovým materiálem, který dobře drží svůj tvar i po mnoha vypráních. Díky tomu drží tělo v optimální poloze, ve které nic netlačí – a vy můžete nerušeně snít. 

Pro koho je vhodný?

Relaxační a anatomické polštáře jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Tyto speciálně tvarované polštáře drží tělo ve stabilizované poloze na boku, aby nohy o sebe netlačily a nevznikaly tak otlačeniny a proleženiny. Díky tomu dochází ke zlepšení krevního oběhu s rychlejší regeneraci těla. Relaxační polštáře uleví při bolestech zad, šíje i kolenou, a zároveň dobře poslouží také jako prevence těchto obtíží. Ocení je osoby trpící bolestmi páteře a kolenních kloubů, pacienti po operacích, dlouhodobě ležící a samozřejmě všichni, kteří rádi pohodlně odpočívají. Zpříjemní relaxaci také těhotným ženám, které kvůli rostoucímu bříšku jinak než na boku spát nemohou. A dobře odpočatá budoucí maminka znamená spokojené miminko.

Další výhody relaxačních polštářů

Při výrobě těchto polštářů značky Váš Relax jsou použity pouze zdravotně nezávadné materiály té nejvyšší kvality vyráběné v České republice. Jsou praktické, plně pratelné a snadno se udržují. Výplň z polyesterového dutého vlákna ve formě drobných měkkých kuliček se nesráží a zůstává i po opakovaném praní nadýchaná, takže polštář krásně drží svůj tvar.

Každé přitulení k relaxačnímu polštáři bude pro vaše blízké skutečným požitkem z odpočinku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient