Vysněná podlaha za pár okamžiků

Chystáte se na výměnu podlahy, ale přes léto stále nebyl čas se do toho pustit? Můžete to udělat teď. Neodkládejte své povinnosti, ať se vám jich potom nenakupí příliš. Postupně to lépe odsýpá. Navíc si rozložíte náklady a bude to pro vás snesitelnější. Podlaha může člověka potrápit, musíte vybrat tu nejvhodnější, připravit podklad a potom ji správně položit. Jakou podlahu použít, pokud máte starou, kterou chcete použít jako podklad? Výhodou může být, že ji nemusíte rovnat stěrkou apod. Ne pod každou podlahovou krytinu však můžete použít jako základ starou podlahu. Pokud si navíc podlahu chcete udělat svépomocí, může být výběr ještě složitější.

Nebo také ne, pokud si vyberete samolepicí vinylové čtverce. Jde o kvalitní PVC nařezané na čtverce, se kterými se dobře pracuje. Na rubové straně jsou opatřené vrstvou lepidla, takže stačí odstranit podkladový papír, umístit čtverec přesně tam, kde ho chcete mít, a přilepit. Velmi důležité je v celém procesu příprava podkladu. Výhodou je, že PVC samolepicí čtverce můžete lepit i na starou podlahovou krytinu. Stačí, aby by podklad suchý, hladký, čistý a odmaštěný. PVC čtverce se lepí těsně vedle sebe, takže máte-li jako podklad starší dlažbu se spárami, je vhodné spáry vytmelit, aby byl podklad jednotný.

Samolepicí čtverce jsou nalepené raz dva, velkou výhodou je, že jsou ihned po aplikaci pochozí. Co se týká vzhledu PVC podlahové čtverce imitují dlažbudřevo, ale i různé další podlahové krytiny. Vyberte si ten pravý vzhled a užívejte naplno všechny výhody, které vám vinylová podlaha nabízí. Neocenitelná je možnost opravy či výměny. Pokud poškodíte některý ze čtverců, jednoduše jej odlepíte a nahradíte čtvercem novým, aniž byste museli rozebírat celou podlahu, jak je tomu třeba u plovoucích podlah. Upravte si podlahu sami bez pomoci specialistů, samolepicí čtverce zvládnete nalepit bez obtíží sami.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient