Nečekaná kombinace: boty v interiéru

Kdo by řekl, že boty mohou být nejenom módním doplňkem, ale i zajímavým prvkem interiéru? V dnešním článku se budeme věnovat tomuto netradičnímu stylu, který rozhodně nestojí jen na pomezí vkusnosti a nevkusnosti.

Boty jako dekorace na stěnách

Nejčastějším způsobem, jak do interiéru zapojit boty, je pověsit je na stěnu. Boty totiž dokážou vytvořit nejenom originální, ale i praktický nárazník. Pokud totiž nemáte v botníku mnoho místa, je tato varianta velice praktická. Navíc tak své oblíbené kousky neustále vidíte a nejsou schované v krabici někde na půdě.

Boty jako sedací souprava

Kde jinde než v Japonsku by se mohli narodit odvážlivci, kteří přeměnili boty na sedací soupravu? Firma Kameo byla ta, která odvážně spojila boty s praktickostí a pohodlím a vytvořila stoličky a pohovky. Nejedná se ovšem o kousky z obchodu, ale o designovou záležitost, kterou si nemůže dovolit každý. Ale dobré přece je, že se stále najdou lidé, kteří do všeho jdou s chutí.

Boty jako květináč

Tohle je opravdu téměř nevídané. Jak je možné, že květiny v botách mohou být efektní? Duším se, že všechno záleží na přirozenosti a stylu, který si daný jedinec oblíbil. Pokud již nemáte co s botami, které nosit nechcete, je tato varianta to pravé ořechové. Když sami uvidíte výsledek, dost možná i vás překvapí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient