Kreativní nápady na vylepšení bydlení

Jak dlouho už jste nezměnili dekoraci vašeho bytu nebo domu? Možná jste se už nudili se stávajícím designem, a proto vám přinášíme několik kreativních nápadů, jak vylepšit váš interiér.

Obrazy a fotografie

Nic nepovzbudí váš dům více než osobní umělecká galerie. Zkuste najít kusy, které vyjadřují vaše osobnost a vkus, a umístěte je na strategická místa v bytě.

Zelená inspirace

Přidejte něco živého do bytu s rostlinami a květinami. Pokud bojíte se o ně často starat, vyberte si nízko-údržbáře jako kaktusy nebo sukulentní rostliny.

Barvy

Pokud vám interiér připadá příliš jednotvárný, zkuste přidat barvy. Pokud se vám nechce malovat celou místnost, zvažte jenom malování jednoho zeď (tzv. akcentovou stěnu).

Moderní saunový pokoj

Elegantní a moderní saunový pokoj nejenže dává pocit klidu a relaxace, ale působí i pozitivně na zdraví tím, že uvolňuje svalové napětí a podporuje prokrvení a detoxikaci těla.

Nové tvarové zářivky

Konečně se můžete rozloučit s nudným a chladným osvětlením. Nové zářivky, které mají nejrůznější tvary a barvy, mohou změnit atmosféru místnosti.

Vzory na stěnách

Přidejte něco zajímavého ke stěnám pomocí nějakého jednoduchého vzoru. Tento nápad se hodí hlavně do velkých místností, jako jsou obývací pokoje a jídelny.

Trendy koberce

Koberec může být důležitým prvkem v interiéru, zejména pokud má zajímavý tvar nebo barvy, které rozbijí monotónnost podlahy. Vybrat si můžete ze širokého výběru materiálů, vzorů a tvarů.

BYDLENÍ

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient