5 inspirativních zahradních pavilonů, ve kterých si užijete pohodu i venkovní aktivity

Rozšíření exteriéru domu o zahradní pavilon je výborným způsobem, jak si užít nejen pohodlné odpoledne v přírodě, ale také venkovní aktivity s rodinou a přáteli. Představíme vám pět unikátních zahradních pavilonů, které jsou dokonalou kombinací stylové architektury a pohodlného prostoru.

Moderní oáza

Ten první pavilon je skvělým příkladem moderního exteriéru. Jednoduché tvary, čisté linie a velké prosklené plochy propojují interiér s okolní přírodou. Výhled do zahrady je jedinečným zážitkem a prostor lze využít jak pro relaxaci, tak i pro společenské události jako grilování nebo posezení s přáteli.

Romantická zahrada

Druhý pavilon je ve stylu romantické zahrady, která láká ke klidnému odpočinku v krásném prostředí. Pavilon je obklopen květinami a zelení, a poskytuje tak optimální místo pro odpočinek a relaxaci. Velká terasa nabízí dostatek místa pro oslavu narozenin, rodinné večeře nebo romantický večer pod hvězdami.

Vzpomínky na minulost

Třetí pavilon v sobě ukrývá historické dědictví a kouzlo minulých dob. Kombinace dřeva a kamene vytváří atmosféru, která vás přenese do jiného světa. Pavilon může sloužit jako zázemí pro víkendové pokusy starými řemesly nebo jako místo pro setkání starých přátel.

Pohoda na předměstí

Čtvrtý pavilon je moderní a prostorný, ideální pro využití v předměstské oblasti. Jeho velké prosklené stěny propouštějí do interiéru spoustu denního světla a otevírají výhled do okolní zahrady. Pavilon poskytuje ideální prostor pro relaxaci, čtení knihy, meditaci nebo konání menších rodinných oslav.

Tropická zahrada

Pátý pavilon nás zve na cestu do tropického ráje. Střešní okno propouští sluneční paprsky a vytváří tropickou atmosféru uvnitř pavilonu. Zelené rostliny a vodní prvky navodí dojem přírodního ráje a nabídnou vám únik od každodenního shonu. Pavilon je ideálním místem pro relaxaci, trávení volného času nebo pořádání exotických večírků s přáteli.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient