Jak na plot kolem domu

Léto je ideální doba pro instalaci oplocení. Máte vybráno, nebo přemýšlíte, jak by měl váš ideální plot vypadat? Pomoci vám může firma Kulkabex, s.r.o., která se již 15 let zabývá prodejem a montáží betonových plotů. Jaké jsou reference? Můžete se přesvědčit sami v galerii hotových realizací. Nejčastěji jsou realizované ploty ve Středočeském kraji, ovšem není žádný problém se domluvit na montáži ve větší vzdálenosti. Základnou je vzorková prodejna v Tupadlech u Čáslavi, kde je zároveň i sklad materiálu. Odtud se denně rozjíždí party montérů, aby postavili plot každému, kdo si ho objedná. Firma Kulkabex, s.r.o. se věnuje montážím betonových plotů

Nedokážete si představit, jak takový betonový plot vypadá? Jde o moderní oplocení, které se stále častěji objevuje kolem nových i starších domků ve městech i na venkově. Důvodů je hned několik. Betonové oplocení je velmi odolné, má dlouhou životnost a nepotřebuje údržbu. Vyhovuje tedy i těm, kteří nemají volného času nazbyt a chtějí ho trávit jinak než péčí o plot. Betonové ploty jsou většinou neprůhledné, takže vám zajistí dostatek soukromí a ochrání vás před nezvanými návštěvníky. Ovšem nemusíte se bát, že by byl plot nevzhledný. Právě naopak, betonový plot si můžete navrhnout sami, máte k dispozici celou řadu možností dekorů, barev i tvaru zakončení. 

Potřebujete pomoct? Navštivte vzorkovou prodejnu, nebo můžete zavolat či napsat. Pro všechny, kteří si chtějí prohlédnout různé varianty oplocení v pohodlí domova, je připraven on-line konfigurátor plotů. Jednoduše nadefinujete parametry plotu a program následně vytvoří vizualizaci. Uvidíte, jak by vypadal výsledný plot kolem vzorového domu. Díky tomu můžete vyzkoušet různé varianty a porovnat je mezi sebou. Pokud jste si vybrali, kontaktujte Kulkabex, s.r.o. a domluvte si i montáž. Ta zahrnuje zaměření plotu, osazení sloupků a následně plotových dílců. Vyberte si, technici Kulkabex, s.r.o. vám kolem domu namontují plot přesně podle vašich požadavků.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient