Proč si pořídit rohové sedačky? Upoutá úspora místa, design i pohodlné sezení!

Lidé prahnoucí po komfortním obývacím pokoji by si měli pořídit rohové sedací soupravy. Důvodů je hned několik. Každému interiéru dodají vzdušnost, protože se dají umístit volně do prostoru i kdekoliv jinde po místnosti. Jsou elegantní, praktické, a dokonce se dají využít i k příležitostnému spaní.

V mnoha případech se lidé rozhodnou pro rohové sedačky do tvaru L kvůli tomu, že dokážou kopírovat stěny v pokoji. Díky tomu dojde k optickému zvětšení prostoru, a to i v malých panelákových bytech. Tento typ se však hodí i do obývacích pokojů rodinných domů. Vytvoříte s ním spoustu míst k sezení, které využije rodina i občasné návštěvy.

Reprezentativní vzhled je zaručen

Dáte-li přednost rohové sedačce, budete okouzleni krásným designem. Do klasického obývacího pokoje si můžete pořídit rohové sedačky rozkládací, domácí pracovna či konferenční místnost vynikne díky koženému modelu, z něhož vychází luxusní vzhled.

Pohodlí a variabilnost

Při výběru rozkládací rohové sedačky či produktu s úložným prostorem zohledněte nejen design a barvu, ale také výšku a hloubku sedáku. Důležitá je rovněž výška opěradla nebo případné polohování. Rozdílné parametry budou mít rohové sedačky v rodině seniorů nebo vysokých členů domácnosti. Vždy pamatujte na to, aby se vám ze sedací soupravy dobře vstávalo!

Náhradní spaní a úložné prostory jsou fajn!

Všichni nemají takové štěstí, že vlastní dostatečně velký byt, kde mohou mít samostatnou ložnici. V tomto ohledu se zaměřte na to, zda je sedačka pravá, či levá. Dále myslete na to, jak bude souprava velká při rozloženém stavu. Mnoho rodin bojuje s nedostatkem místa pro úschovu věcí. Tento problém vyřeší produkty s úložným prostorem, do něhož vložíte oblečení, lůžkoviny i sezónní potřeby. Když už máte jasno, jaký typ sedačky by se vám skutečně hodil, myslete na estetickou stránku. Vyberte ideální barvičku a také potahový materiál.

Foto: Okay.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient