Krásný a útulný byt s malým rozpočtem? Není problém!

Přestavba bytu znamená pro mnoho lidí nákladnou záležitost. Ale co když máte malý rozpočet a přesto byste rádi svůj byt zmodernizovali? V tom případě čtěte dál.

Nejprve plánování

Předtím, než začnete utrácet své peníze, vytvořte si plán. Rozhodněte se, co přesně byste rádi změnili a kolik by vás to mohlo stát. Může se stát, že si naplánujete více věcí, než které byste si mohli dovolit. Proto je důležité si prioritizovat a odstranit věci, které nejsou nutné. Mezi nezbytné změny by mělo patřit vylepšení kuchyně a koupelny.

Nakupování

Nemějte strach nakupovat second-hand. Mnoho obchodů nabízí kvalitní nábytek za přijatelnou cenu. Pokud máte známé, kteří prodávají nábytek, zeptejte se jich, jestli by vám neprodali věci za přijatelnou cenu. Pokud nakupujete nový nábytek, dbejte na jeho využitelnost. Měl by být pohodlný a zároveň funkční.

Zlepšení stěn

Ne vždy musíte okrášlit stěny novými tapetami či malbou. Můžete je také ozvláštnit pomocí fotografií, obrazů či rostlin. Tyto dekorace jsou příjemné na oči a zároveň se hodí do každé místnosti.

Světlo

Změna osvětlení by mohla být jednou z nejlevnějších, ale zároveň nejúčinnějších změn, které můžete ve svém bytě udělat. Pohrajte si s barvou světel, abyste vytvořili intimní atmosféru.

Změna podlahy

Změna podlahy může být nákladnou záležitostí, ale pokud se rozhodnete pro zjednodušenou podlahu, jako je například laminát, může se stát, že to nebude tak nákladné. K dispozici jsou také mnohé levné možnosti, jako jsou linolea či PVC podlahy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient